Pro firmy

Nábor zaměstnanců

Nábor zaměstnanců

Při řešení každého úkolu velmi úzce spolupracujeme se svými klienty. Individuální přístup na bázi rovnocenného partnerství umožňuje velmi efektivně a cíleně dosahovat pozitivních výsledků. Chápeme svou činnost především s ohledem na dlouhodobou perspektivu, trvalou důvěru a úspěšnou spolupráci se svými partnery.

  Zobrazit vše

Outsourcing

Outsourcing

Potřebujete se soustředit na svůj business a hledáte nejlepší řešení pro správu personální a mzdové agendy? Svěřte se do rukou odborníků a svěřte jim outsourcing personálních a mzdových procesů. Potřebujete obsadit volné pozice a nechcete zaměstnance zaměstnávat pod Vaši firmu a mít práci s jejich mzdovou a personální agendou? Zvolte outsourcing zaměstnanců. Hledáte IT specialisty pouze na dobu určitou či pouze na konkrétní projekt? Využijte IT Bodyshopping.

  Zobrazit vše

HR poradenství

HR poradenství

Nabízíme strategické poradenství v oblasti HR procesů. Správně nastavené procesy ve společnosti Vám ušetří zbytečné výdaje, zefektivní veškerou práci a zajistí stabilní a konkurenceschopné postavení na trhu. Poradíme Vám jak snížit mzdové náklady, zvýšit produktivitu práce, implementovat procesy ve firmě, nastavit HR controlling, hodnotit své zaměstnance, mít v pořádku pracovněprávní záležitosti a jak na organizační změny spojené se snižováním počtu zaměstnanců.

  Zobrazit vše

Trénink a školení

Trénink a školení

Vzdělání je důležitou součástí osobnosti každého z nás. Rozšiřuje nám obzory, posouvá nás dál a zajišťuje nám lepší orientaci v dnešním světě. Zaměřujeme se na školení v oblasti soft skills a obchodních dovedností. Dbáme na to, aby se u nás každý účastník kurzů cítil spokojeně a při probíhajících kurzech, seminářích a workshopech ho nic nerušilo.

  Zobrazit vše

Kontaktní formulář

Neztrácejte čas a spojte se s námi ihned.
Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně.“ Máte - li vysoké cíle, je důležité, s kým
je chcete dosáhnout. „