Pro kandidáty

Volné pozice

Volné pozice

Uchazečům o zaměstnání nabízíme zprostředkování práce. Pokud Vás osloví pracovní nabídka z portfolia naší agentury Billanc Partners, zašlete nám svůj životopis. Zareagovat můžete přímo na konkrétní pozici, konkrétnímu konzultantovi. Nebo nám můžete zaslat své CV přímo do naší databáze.

  Zobrazit vše

Zašlete nám svůj životopis

Zašlete nám svůj životopis

Zařaďte své CV do naší databáze. Nabízíme Vám možnost být o krok napřed před ostatními. Získáte jistotu, že se Vám ozveme vždy, když pro Vás nalezneme vhodnou pozici. Budete o krok napřed před uchazeči, kteří v databázi nejsou.

  Zobrazit vše

Rady a tipy pro kandidáty

Rady a tipy pro kandidáty

Každá cesta k vysněnému zaměstnání je trnitá a každý kandidát se musí na této cestě být o své místo. Konkurence je velká a proto by se měl každý kandidát držet alespoň těch základních a důležitých pravidel vedoucích k úspěchu. Podívejte se kde vlastně vhodnou práci hledat. Jak zaujmout průvodním dopisem a životopisem. A jak zapůsobit na pohovoru.

  Zobrazit vše

Poradenství pro uchazeče

Poradenství pro uchazeče

Hledáte zaměstnání a nedaří se Vám ho nalézt nebo se chystáte zaměstnání hledat, nechcete něco zanedbat nebo nevíte jak na to? Jsme připraveni Vám poradit. Získejte svou vysněnou práci – ukážeme Vám cestu a poradíme jak na to.

  Zobrazit vše

Kontaktní formulář

Neztrácejte čas a spojte se s námi ihned.
Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně.“ Máte - li vysoké cíle, je důležité, s kým
je chcete dosáhnout. „